zrobić datę termin

Pożyczki pod kredytów hipotecznych

Zadbaj w końcu o swoje plecy!

Publié le 12/07/2017, par shippee14,

Ludziom wydaje się, że praca przedsiębiorcy jest przyjemna i lekka, prawda okazuje się zupełnie inna i większość z tych ludzi nie chciałaby się zamienić choćby na jeden dzień. My przedsiębiorcy musimy godzinami siedzieć przy biurko, jeździć po całym kraju, jesteśmy zabiegani i przemęczeni, ale praca ta daje nam również mnóstwo satysfakcji. Niestety w całym tym pędzie zapominamy o naszym zdrowiu. Cierpią na tym bardzo mocno nasze plecy i to właśnie o nie powinniśmy zadbać w szczególności.

Zacznijmy od tego, że przeskakiwanie z biurka do samochodu i tak w koło nie jest niczym dobrym. Badania naukowe dowodzą, że kręgosłup osoby pracującej przy biurku jest obciążony równie mocno jak osoby pracującej w ciężkiej pracy fizycznej. Zatem powinniśmy coś zmienić, wprowadzić kilka zmian w nasze życie. Po pierwsze upewnijmy się czy mamy odpowiedni fotel biurowy, to na nim spędzamy większość dnia i warto zadbać, by postawa naszego ciała była wręcz wzorowa. Zakup takiego fotela nie musi być wielkim wydatkiem, kwestia doboru odpowiedniego. O tym jak wybrać najlepszy fotel biurowy przeczytasz tutaj - http://fotele-biurowe.biz.pl/ . Jeśli mamy załatwioną kwestię fotela biurowego przejdźmy dalej. Fotel samochodowy musi być również odpowiednio dopasowany do naszych pleców. Niektóre samochody mają lepsze fotele inne gorsze, poszukaj w internecie informacji na temat twojego modelu samochodu i sprawdź czy musiałbyś zakupić odpowiednią nakładkę czy jest to zbędne.

Kolejną i chyba najbardziej niezbędną rzeczą jest aktywność fizyczna. Wiem, że doba jest za krótka, ale na zdrowiu nie można oszczędzać w żaden sposób. Coraz więcej osób ma problemy z dyskopatią kręgosłupa, czego przyczyna leży w nieprawidłowej postawie podczas siedzenia. Zacznijmy od tego by ustalić sobie plan treningowy. Wybierzmy kilka dni w tygodniu i zaplanujmy tam chociażby 45 minut pływania czy ćwiczeń jogi. Bo to właśnie te aktywności pozwalają regenerować nasz kręgosłup. W internecie są również dostępne kilkuminutowe ćwiczenia rozciągające kręgosłup, które możemy wykonać w każdej wolnej chwili.

Commentaires

Ajouter un commentaire

Où suis-je ?

Mes albums photos

Liens à voir

Recevoir les actus du blog